نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: از خودم به شدت تنفر دارم ، لطفا کمکم کنید

1123
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47239
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از خودم به شدت تنفر دارم ، لطفا کمکم کنید

سلام من از بچگی خیلی ساکت و درونگرا بودم و بخاطر همین تو مدرسه هیچوقت دوستی نداشتم
    تازگیا توی اینستاگرام بقیه رو میبینم همه یا چند تا مدال دارن یا استعداد های زیاد یا کلی دوست دارن
    اما من هیچ فایده ای ندارم برای خانوادم
    کل روز روی تختم و گوشیم رو چک میکنه
    اصلا اراده برای درس خوندن ندارم ، انگیزه برای انجام هیچی ندارم
    امسال وارد دبیرستان میشم
    واقعا از خودم خسته شدم ، دو دقیقه بخوام ورزش کنم چشمام سیاهی میره و …
    دلم میخواست مثل بقیه حداقل یه دوست داشتم که باهاش صحبت کنم یا حداقل توی موسیقی یا ورزش یا هرچیزی استعداد داشتم
    دلم میخواد تو اینده مستقل باشم و دستم تو جیب خودم باشه
    اما پنج دقیقه میشینم درس بخونم نه هیچی میفهمم و حتی زود کسل میشم
    راستش روم نمیشد بگم اما از سر کنجکاوی ویدیوهای پورن دیدم و بهشون اعتیاد پیدا کردم و خیلی عذاب وجدان دارم و نمیدونم چجوری ترکش کنم
    لطفا اگه راهکاری دارید بهم بگید ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47238
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Smile پاسخ : از خودم به شدت تنفر دارم ، لطفا کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Raya7 نمایش پست ها
    سلام من از بچگی خیلی ساکت و درونگرا بودم و بخاطر همین تو مدرسه هیچوقت دوستی نداشتم
    تازگیا توی اینستاگرام بقیه رو میبینم همه یا چند تا مدال دارن یا استعداد های زیاد یا کلی دوست دارن
    اما من هیچ فایده ای ندارم برای خانوادم
    کل روز روی تختم و گوشیم رو چک میکنه
    اصلا اراده برای درس خوندن ندارم ، انگیزه برای انجام هیچی ندارم
    امسال وارد دبیرستان میشم
    واقعا از خودم خسته شدم ، دو دقیقه بخوام ورزش کنم چشمام سیاهی میره و …
    دلم میخواست مثل بقیه حداقل یه دوست داشتم که باهاش صحبت کنم یا حداقل توی موسیقی یا ورزش یا هرچیزی استعداد داشتم
    دلم میخواد تو اینده مستقل باشم و دستم تو جیب خودم باشه
    اما پنج دقیقه میشینم درس بخونم نه هیچی میفهمم و حتی زود کسل میشم
    راستش روم نمیشد بگم اما از سر کنجکاوی ویدیوهای پورن دیدم و بهشون اعتیاد پیدا کردم و خیلی عذاب وجدان دارم و نمیدونم چجوری ترکش کنم
    لطفا اگه راهکاری دارید بهم بگید ممنون
    ببین عزیزم تو هیچوقت نمیتونی خودتو با بقیه مقایسه کنی تو در نوع خودت خوبی داری با شرایظی که داری زندگی میکنی اوناا هم با شرایط خودشون میدونی اونا هم نمیان بگن مثلا من چه مشکلاتی دارم.خوده منم در نوع خودم مشکلات زیادی دارم.
    در ضمن اینکه تو استعداد نداری یه منفی نگری بیش نیست تو حتما تو یه چیزی استعداد داری .یعنی تست نکردی .تو تا حالا با ساز کار کردی ؟گیتار زدی ؟در مورد ورزش هم ایا تا به حال شنا کاراته تکواندو یا... رفتی که بدونی اصلا چجوریه اصلا خوشت میاد یا نه ؟در کل خودت رو بابت هیچی مقصر ندون اول فکر کن و از امکانات دور و برت استفاده کن
    پیشنهاد میدم از نقاشی طراحی شروع کنی چون اکثر ملت از این دو تا خوششون میاد اول از اینا شروع کن چون کم هزینه هم هست نسبتا .بعد دونه دونه تست کن بالاخره چیزی که توش از همه بهتزی رو پیدا میکنی .اگه اوضاع مالی خوبی داری که چه بهتر .
    در مورد پورن هم بگم بهت این مثل یک عادت مریض گونه هست که خیلیامون باهاش درگیریم من تجربه خودم رو میگم و استفاده کن .اول اینکه سعی کن هیچ پورنی توی گوشی یا pc خودت نداشته باشی چون میدونم تا راحت در دسترس نباشه نمیری سراغش .دوم اینکه سعی کن تو روز ورزش کنی و زود بخوابی چون میدونم حداقل نصف ملت شب ها سراغ پورن میرن.سوم هم اینکه اینستا و ... رو سعی کن یا حذف کنی یا پیج های اموزنده و .. رو فالو داشته باشی .امیدوارم این تجربه کمکت کرده باشه .همین چیزای کوچیک رو یاد بگیری میفهمی چه تاثیری تو زندگیت میذارن.
    اگه کامنت من در نهایت کمک کننده نبود بهترین پیشنهادم اینه بری پیش مشاور ببینم دقیقا مشکلت چیه.اگه مشکل روحی روانی بوود خدای ناکرده ارجاعت میده سمت روانپزشک قرص میخوری بهتر میشی .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد